سالی نو برای من

بهار که می رسد، سال نو می شود. اما آغاز سالهای زندگی هر فردی همان روزیست که برای نخستین بار چشمهایش را گشود و از دیدن دنیای اطرافش حیرت زده شد! شاید از شوق و شاید هم از پشیمانی آمدن به این خاک بی امان گریست! سپس چشمهایش را بست تا با خود فکر کند و دریابد که آیا آنچه دیده حقیقت دارد یا نه!

سال برای من هم دو بار نو می شود! هر دو بار در بهار! فروردینش که برای همه پیام آور آغازی دوباره است و خرداد برای من! و برای تمام فرزندان خرداد!

امروز، نخستین روز از خرداد ماه، نخستین سلام آخرین ماه بهاری، سالگرد نخستین روز نفس کشیدن و دیدن و شنیدن من، آغاز تمام خواستن ها و نخواستن هایم، اشک ها و لبخندهایم، تعجیل و صبوری هایم، بودنم، با عشق، اشتیاق، حیرت و هر آنچه با آمدن من آمدنی شد، امروز سالگرد تولد دختریست از جنس احساس!

خرداد را همیشه دوست داشتم. نه چون ماه آمدن من است! بلکه چون دارای خصلت زیبای پرواز در اوج آسمان های خیال انگیز و رویای شیرین دوچهره ایست که هر دو صورتش زیبای زیباست!

---

 سلام.

درست فهمیدید! امروز روز تولدمه.

وظیفه ی خودم می دونم که از مادرم به خاطر تحمل همه ی سختی هایی که تولد من براش بوجود آورده تشکر و عذرخواهی کنم.

از پدرم برای تمام زحمتایی که برای در رفاه بودن و شاد بودن من به جون خریده سپاسگزارم.

از همه ی اعضای خانواده که تا حالا 24 سال همه ی خوبی ها و بدی های منو تحمل کردن و در هر شرایطی پشتیبانم بودن ممنونم.

خوشحالم که یک سال دیگه رو به خیر پشت سر گذاشتم. آرزو می کنم که سالهای آینده هم به خوبی و خوشی سپری بشن.

راستی، خرداد با همه ی قشنگی هاش یه ایراد داره! اونم اینه که فصل امتحان هست و دردسراش!

امیدوارم اونایی که با امتحانات درگیرن موفق باشن.

شاد و سربلند باشید.

---

پ.ن.1. داداشم سنگ کلیه گرفته و توی چند روز اخیر خیلی ناراحتی کشیده! برای سلامتیش دعا کنید.

پ.ن.2. از همه ی دوستانی که به هر شیوه ای تولدم رو تبریک گفتن سپاسگزارم.

/ 26 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ناشناس

سلام مجددا تبریک میگم تولدتو و آرزوی سلامتی برای داداشت مرسی

باغچه

سلام. تولدت تون رو از صمیم قلب تبریک می گم و امید وارم سالهای سال عمر با عزت و پر ثمر داشته باشید. نمی دونم چند سالتونه و تا به امروز معنای زیبای زندگی دریافت کردید یا نه یا اینکه گذران ثانیه ها رو چطور تعبیر کردید.اما امیدوارم در تمام سالها و ثانیه باقی مانده از این نعمت زیبای استاد خلقت به حقیقت زیبای زندگی دست پیدا کنید و زیبا دیدن و زیبا بودن و آرامش رو با تمام ذرات و جودتون لمس کنید.[گل]

حرف های نگفته قلب یک عاشق

خسته در حبس زمينم. دوست من يادم کن به نگاهي ، به پيامي، سخني شادم کن دوست داشتي صدامو بشنوي بيا تو وبلاگم من به يادت حساب باز مي کنم ، شکل ماهت را پس انداز مي کنم هرچند رفيقان مرا ازخاك ره كمترشمارند ولي هر جا كه باشم خاك پاي دوستانم

لبخندایرانی

سلام برشما 3مطلب اول وبلاگ شما را خوانديم واقعا عالي بود واززآن استفاده كرديم قالب وكدهايي راهم كه استفاده كرديد مناسب با وبلاگتون است وبلاگ لبخند ايراني از 4نويسنده و2طراح تشكيل شده كه با گذشت 4 ماه از افتتاح اين وبلاگ توانسته است نظر جمع كسيري از مخاطبان را به خود جلب كند شما هم مي توانيد به وبلاگ ما سربزنيد واگر از وبلاگ ما خوشتان آمد مارا با گروه لبخندايراني لينك كنيد و سپس خبر دهيد تا به ما وجمع دوستانمان بپيونديد با لينك شدن وبلاگ شمادروبلاگمان ،وبلاگتان به بيش از 120نفر از دوستان لينك شده ي ما معرفي مي شود ودرآخر خاطر نشان مي شويم كه وبلاگ ما وبلاگي مذهبي نيست بلكه در حال حاضر با ويژه نامه ماه رمضان در خدمتتون هستيم گروه وبلاگ نويسي لبخند ايراني

بهمن

سلام اگر برای جشن تولد فرزندتان به دنبال یک سورپرایز هستید اگر می‌خواهید یک روز باشکوه برای جشن تولد کودکتان به وجود بیاورید اگر تا به حال برای جشن تولد بچه‌های خودتان و فامیل بلاتکلیف بوده‌اید اگر می‌خواهید بدون دردسر تزئینات و دكور جشن تولد فرزندتان را فراهم كنيد حتما به "دكورك" اولين طراح و مجري دكور جشن تولد در ايران سر بزنيد و طرح‌ها و كارهاي ما را ببينيد. http://www.dekorake.blogfa.com "دکورک" به شما کمک می‌کند تا علاوه بر خوشحال کردن بچه‌ها عكس‌هاي زيبايي به يادگار بگذاريد.

عباس

سلام امیدوار م سایبان عشق شما الهی باشه و الهی بمونه[گل]

مهراوه

یک سال است که تقریبا هر شب پسرم با قصه های عمه مریم به خواب می رود. صدای عمه مریم گرم و مادرانه است، آن قدر قصه هایش را شیرین و با احساس تعریف می کند که هر کدام از قصه هایش را من و دخترم و پسرم هر کدام چندین بار و چندین بار شنیده ایم و باز هم برایمان دل پذیر و سرگرم کننده است.