گلستان زندگی

سلام

سال 82 بود که یک شعر کوتاه توی کتاب دوستم توجه منو به قدری جلب کرد که توی وبلاگم نوشتمش. امروز قصد دارم مجدد بنویسمش اما این بار از سر تجربه و با این دلیل که شخصا درکش کردم و با مرورش سعی می کنم مثبت بمونم، باگذشت باشم، به نامردمی‌های زمونه بخندم، به قضاوت های درست و نادرست دیگران بی اعتنا بمونم و حقایق رو به خدا بسپارم.

بپذیرم انسان جایزالخطاست و خودم درباره‌ی کسی به هیچ نحوی قضاوت نکنم. روزهایی میان که آدم‌ها با حاصل کاشته‌هاشون روبرو می‌شن و نتیجه‌ی اعمال و رفتارشون رو به بهترین و کامل‌ترین شکل درو می‌کنن.

سعی می کنم با به خاطر سپردن این نکته که مواجهه با دو روی تلخ و شیرین قصه‌ی زندگی امر اجتناب ناپذیری هست اما در هر شرایطی خدایی هست که ناظر به تمام رخدادها باشه و مخلوقش رو به حال خودش رها نکنه، لبخند رو روی لبهام موندگار حفظ کنم.‌

آرزو می کنم در سرتاسر گلستان زندگی از زخم خارها در امان بمونید و لحظه هاتون همواره پر از شادی و لبخند باشه.

 

زندگی یک گل سرخ است

پر از خار‏

پر از برگ

پر از عطر لطیف

یادمان باشد اگر گل چیدیم

عطر و خار و گل و برگ

همه همسایه ی دیوار به دیوار همند!

/ 5 نظر / 32 بازدید
یوسف

سلام وقت بخیر دیگه یادی از ما نمیکنی آپم که میکنی خبر نمیدی ... ... به هر حال شاد زی التماس دعا

ناعمه

سلام [گل]خیلی قشنگ بود...خیلی... موفق باشی...

....

Cela parait bizarre mais ca marche vraiment ! Tu veux voir le portrait de la personne qui t'aime en secret ? Envoie ce message a 10 personnes et rend toi sur la page http://amour-en-portrait.vu.cx/ tu verras afficher le portrait de la personne qui t'aime. Tu risques d'etre surpris(e) ! ( le portrait est ressemblant a environ 90% ). ممکنه مسخره به نظر بیاد ولی واقعا اتفاق میافته!می خوای صورت کسی رو که واقعا دوست داره ببینی؟اینو به 10 نفر بفرست بعد برو به ادرس http://amour-en-portrait.ca.cx/(این یه بازی فرانسویه)صورت کسی که دوست داره ظاهر میشه خطر سوپریز شدن!(تقریبا 90%شبیه)

سرای محله شهید خرمرودی

با سلام خدمت شما آیا تمایل به شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی جشنواره شکوفا (شهرداری تهران) دارید. برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشترمی توانید به لینک زیر مراجعه کنید: http://blog.mytehran.ir/ http://eforms.tehran.ir/Default.aspx?tabid=151 برای ثبت نام تا روز شنبه18اذر فرصت دارید. این مسابقه در سطح منطقه2 پنجشنبه برگزار می گردد. فقط لطفا با نام محله منطقه2 محله شهید خرم رودی عضو شوید. فقط لطفا نام و شماره خود را برایمان ارسال کنید تا بتوانیم برای هماهنگی های لازم با شما تماس گیریم باسپاس مسئول سرای محله شهید خرم رودی شمال به جنوب یادگار امام ورودی غربی مرزداران خ شقایق مجموعه ورزشی ایدین نیکخواه 44256511

پردیس

سلام سارای نازنینم مثل همیشه زیبا و با معنی و واقعیتی ملموس و دست یافتنی[دست][گل] آمــیـن[فرشته]