عاشقانه

سلام
آسمون تو این دو روز اینقدر گریه کرد که بالاخره زمین تشنه لبخند زد!
وقتی به ابرها نگاه می کردم، زمانی که کم کم می رفتن تا ستاره ها دوباره تو قلب آسمون پیدا بشن، یه حس خاص داشتم!
این یکی از عاشقانه هاست!!
وقتی بغض ترک خورده ی آسمون، لبخند رو به زمین هدیه می کنه و بعد، آسمون از دیدن شادمانی و سرور زمین، تمام غم هاش رو فراموش می کنه و همراه با همه ی زمینیان لبخند می زنه...
واقعا زیباست.......
وقتی اولین ستاره از پشت ابرا بیرون اومد، یادم به قراری افتاد که زمانی با آشنا ترین غریبه ، شاهزاده ی آسمان قلبم ، داشتم!
"هر شب، هنگام سلام ستاره های روز نو، ساعت صفر، در آسمان، در چهره ی روشن ترین ستاره، یکدیگر را بجوییم و در تبسم مهتاب، صمیمانه ترین سلام را نثار قلبهای عاشق و دیدگان مشتاق هم کنیم......."
و این نیز از عاشقانه هاست....
و چه زیبا!!
امشب به شوق روشنایی چشمهای خورشید آسمانم، و با دلی پر شور، برای او می نویسم!
او که معنای عشق را خوب می داند!!
آره....
من عاشقانه ها رو واقعا دوست دارم!
همه عاشقانه ها رو دوست دارن . خصوصا اونایی که عشق رو فهمیده باشن و حداقل یه عاشقانه رو شخصا تجربه کرده باشن ، می دونن که چه طعم شیرینی داره!
امشب می نویسم به یاد و نام عشق!
با یاد او که عاشقانه ترین عاشقانه است!!


هوالمحبوب

مهتاب هنوز می تابد. درخشان و زیبا!
خورشید هنوز سلطان آسمان ماست و آسمان در نگاه بی گلایه ی ما، رویایی از بهشت!
کبوتران سپید، پری رویان باغ آرزوهای کوچکمان و سرسبزی خاک، نشان از طراوت و شادابی جوانی!
آن هنگام که شاپرکی بر شاخه گلی می نشیند، در نگاه مهربان گلستان و بر دل دریایی بوستان، ستاره ای می درخشد و نوری نمایان می شود!!
نور امید و چراغ زندگانی!!
و ما را در دنیای ملکوتی احساس، هرگز شبی بی فروغ نخواهد بود، اگر با توکل و امید به ذات اقدس پروردگار مقدس و آن حقیقت بی پایان و نور مطلق، دیده بر هم نهاده، پلک بگشاییم!
پس چه نیکوست زیستن در زیر آبی بیکران آسمان و بر وسعت سبز زمین، تنها با امید و ایمان!!
سرشار از علاقه ای پاک!
همچنان گرم شور و شوق!
نظاره گر قداست و طهارت احساس!
احساسی بی مکر و فریب.....
در پناه حق تعالی!!
و مهتاب خواهد تابید. درخشان تر و زیباتر!
و خورشید، سلطان آسمان ما باقی خواهد ماند....................!

/ 7 نظر / 17 بازدید
بچه مصبت

سلام.خيلی قشنگ بود. واقعا قشنگ بود.مرسی از لينکت.منم به تو لينک دادم.به من سر بزن

بابا لنگ دراز

سلام سارا جان . اولین اینگه از صمیم قلب معذرت می خوام که نتوستم .......... باور کن خودم خیلی بیشتر ناراحتم... امیدوارم که از دستم دلخور نباشی .. در هر صورت ممنون ازت به خاطر همه لطفی که داشتی و من خوشحالم که با دوستی مثل تو آشنا شدم . وبلاگ ننوشتن من دلیلی بر این نیستش که دیگه نباشم . من هستم . به دوستام سر می زنم . و هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم :) .... سارا جان همین اولش یه نکته بگم که عکس هایی که توی اون هاست آپلود می کنی رو باد به اشتراک بزاری تا وقتی کسی به غیر از خودت به وبلاگ سر میزنه بتونه بدون هیچ مشکلی ببینه و ازش درخواست پسورد نشه ... برای این کار هم اگه بری توی اکانت خودت توی اون سایت(شیرمیشن) اونجا یه گزینه داره برای اشتراک گذاری فایل .. اگه بازم نتونستی مشکل رو حل کنی بهم خبر بده . در ضمن به جای اون هم میتونی از اینجا استفاده کنی ---> http://www.free-host.com موفق باشی .........

بابا لنگ دراز

راستی یادم رفت از نوشته های فوق العاده ای که گفتی چیزی بگم !‌واقعا زیبا بودند....... چه احساس قشنگی.... کارت درسته :)

elnaz

سلام..سلام به سايبان عشق....سلام سارای عزيز....مثل هميشه عالی بود...مرسی از اينکه بهم سر ميزنی...موفق باشی....قربانت *الی*

rozhman

سلام .خسته نباشي. راستش رو بخواهی از وبلاگت خوشم اومده اگه اجازه بدی می خوام وبلاگتو خواهر خونده وبلاگ خودم کنم .اشکالی نداره؟ بیا وبلاگم رو ببین جدان به هم میان .تا نظر شما چی باشه.

محمد

سلام - خیلی ممنون از اینکه لینک بهم دادید من هم تا سه چهار روز دیگه لینکتون رو توی وبلاگم می زارم. یادتون نره هر سوالی درباره زبان انگلیسی داشتید حتما بپرسید.

آرش ( هيپنوتيزم )

سلام! از آشنايي با شما خيلي خوشحالم...وبلاگ قشنگي داريد تبريك ميگم...در اون مورد فقط بايد موظب بود اين طعم خيلي شيرين دل آدمو نزنه!!...شاد باشي...به اميد ديدار