یه کتاب نه چندان جذاب!

سلام.
امشب قصد داشتم یه جای دیگه از شیراز رو معرفی کنم. اما می دونید...... این کتابی که به عنوان منبع دست منه یه کتاب کاملا ناقص و حوصله سر بره!
وقتی نوشته هاشو می خوندم نه تنها منو جذب و ارضا نمی کرد، بلکه یه جورایی از خوندن بقیه ی مطالبش زده می شدم!! اگفتم بهتره چیزی که خوشم نمیاد اینجا ننویسم!
حالا سر فرصت میرم دنبال یه کتاب خوب که هم کامل باشه و هم جذاب ، بعد دوباره می نویسم ، خیلی بهتر از قبل!! اینو قول میدم ! پس منتظر باشید!!!
یه پیشنهادم می کنم به دوستای خوبم.
این که اگر یه زمان خواستید کتاب بگیرید، خصوصا اگه کتاب حجیم و گرون قیمتی باشه، قبل از خریدن به یه طریقی بررسیش کنید! مثلا از کتابخونه یا یه آشنا امانت بگیرید و حداقل یه ورقیش بزنید تا مطمئن بشید که اون کتاب کامله و همونی هست که دنبالشید! وگرنه ممکنه پشیمون بشید که دیگه سودی نداره! یه هزینه به خاطرش پرداختید که قابل برگشت نیست!! تازه از هزینش که بگذریم... خود آدم چه حالی میشه از اینکه همچین کتابی رو گرفته و به خودش کلی .... میگه!!
حالا خوبه این کتاب که دست منه امانته وگرنه از خریدش 100% پشیمون می شدم!!
راستی تا یادم نرفته................
دوست خوبم آقا محسن از وبلاگ دردهای تنهایی از همه ی عزیزان علاقه مند برای همکاری در وبلاگ عمومی هیاهوی پرشین دعوت کرده تا در این وبلاگ عضو بشن و مطالبشون رو بفرستن.
شما دوست خوب، در صورتی که همکاری با بقیه ی دوستان رو می پسندی، حتما عضو این گروه (
گروه هیاهوی پرشین) شو تا با کمک هم یه وبلاگ عالی بسازیم!
متن اصلی اطلاعیه و توضیحات کامل تر رو می تونید
اینجا ببینید.

/ 8 نظر / 19 بازدید
mehrdad

سلام عزيزم.خوبی؟با نظراتت کاملا موافقم....

محسن«دردهاي تنهايي»

سارا جان سلام........ممنون ا ز لطفت که پيام رو تووبلاگت نوشتی........اميدوارم که هيچ وقت تنهام نذاری....به اميد ديدار........مواظب خودت باش......محسن

م ی ث م

سلام.ما به پاس نباختيم به داور باختيم.

م ی ث م

سلام.ما به پاس نباختيم به داور باختيم.

masih

سلام خدا رو شکر و الا اگه ميخواستی اينم بنوسيس حتما فردا يه جای ديگه هم پيدا ميکردی و فرداهای دگر نيز بعد بايد اسم وبلاگتو ميزاشتی ايران و دوستان ايرانی که ايران زندگی ميکنن!(خارجی هارو بی خيال!)

آرش

سلام به سارای عزيز.....ممنون از اينکه مرتّب به وبلاگ خودت سر ميزنی.....و ممنون به خاطر همهء پیغام هایی که برام میذاری.....اینکه منو قابل میدونی و ازم میخوای که نظرمو راجب نوشته های قشنگت باهات در میون بذارم.....نظر لطفته و باعث افتخار من.....حتما اون چيزی که احساسم ِ برات مينويسم.....موفق باشی عزيز

reza

niceeeeeeeeeeeeeeeeeee

رضا صفويه

سلام دوباره اومدم چون با مطالبتون راحت ارتباط برقرار می کنم عزیزم مطلب این شمارت رو هم مطالعه کردم که بسیار به دل نشست و تنها این جملات رو تقدیم شما می کنم که:( هميشه به ياد داشته باشين: امروز نخستين روز آينده اس. پس هميشه فرصت هست.) برایت آرزوی شاد کامی می کنم ویه چیز دیگه که یادم رفت اینه که عیدت مبارک منظورم شب یلداست خوش باشی راستی بلاگم آپدیت شد خوشحال می شوم که قدم تو کلبه حقیرانه ام بزارین.موفق باشی و پیروز