دانلود کتاب "میزبان" اثر خانم "استفنی مایر"

سلام.

هوای عید کم کم داره تمام کوچه پس کوچه ها رو پر می کنه و عطر بهار همه جا استشمام میشه!

شهر شیراز پر از شکوفه شده و قبل از تقویم به استقبال بهار رفته. درخت بادام میوه داده و مردم به هوای نوبر کردن چغاله بادام دست به جیب میشن!

خرید عید و برگزاری مراسم عروسی و شادی هم که نقل این روزهاست!

اما امان از ترافیک! این یکی رو نمیشه نادیده گرفت!!

نمی خوام اسفند امسال رو از دست بدم! می خوام حداقل یه نهال بکارم تا یادگاری بمونه و هوای پاک رو برای آیندگانم به ارمغان بیاره! بدون شک این اتفاق میوفته اگر هر فرد یه نهال بکاره و جلوی قطع یه درخت رو بگیره! من که حتما این کار رو می کنم...

---

پست معرفی کتابهای خانم استفنی مایر خیلی طرفدار پیدا کرده بود و بعضی از دوستان درخواست کتاب "میزبان" اثر خانم مایر رو هم داده بودن که من فکر کردم الان فرصت مناسبی باشه تا آپلودش کنم و برای مطالعه ی دوستان بذارمش روی وبلاگ. مشابه پست قبلی، کتاب به زبان انگلیسی (زبان اصلی) هست و روی گوگل سایتز آپلود شده که امیدوارم ازش لذت ببرید.

هنوز کتاب میزبان رو مطالعه نکردم که بتونم دربارش نظری بدم اما قلم خانم استفنی مایر توی چهار کتاب قبلی "حماسه گرگ و میش" جذابیت و روانی خاصی داشت که احتمالا در کتاب میزبان هم وجود داره.

 

کتاب میزبان اثر خانم  استفنی مایر  به زبان انگلیسی رو می تونید از اینجا دانلود کنید.

 

You can download the printable version of "the host"'s English E-book written by "Stephenie Meyer" for free, here

 

و اما یه نکته قابل توجه علاقه مندان کتابها و فیلم های خون آشامی:

اخیرا شبکه ی MBC Persia پخش سریال "خاطرات یک خون آشام" یا ""The vampire diaries رو شروع کرده. البته این سریال ظاهرا هنوز تکمیل نشده و به صورت دنباله دار در حال پخش شدن هست. البته DVDهای این سریال رو هم دیدم که توی اینترنت برای فروش گذاشتن اما خودم نگرفتمشون.

من چهار جلد کتاب "خاطرات یک خون آشام" یا ""The vampire diaries رو به زبان اصلی دارم که اگر علاقه مند باشید بعدا براتون آپلود می کنم.

اگر تا پیش از نوروز فرصت آپدیت مجدد پیدا نکردم همینجا پیشاپیش نوروز باستانی که اخیرا به ثبت جهانی هم رسید رو به همه ی دوستای خوبم تبریک میگم.

از لحظه هاتون لذت ببرید

به امید دیدار

/ 22 نظر / 42 بازدید